Yaz Kampı Sistemi

YAZ KAMPI PROGRAMI

Sınava hazırlık gruplarından olan 12. sınıfa geçmiş ve 8. sınıf öğrencilerinin yaz tatillerini değerlendirme programıdır.

Program sonunda 12. Sınıf öğrencileri için sayısal grupta olanlara Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji; eşit ağırlık grupları için Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Türkçe, Tarih ve Coğrafya derslerini konu ve soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle tamamlamalarını sağlayarak, öğrencilerin yaz tatillerini avantaja çevirmelerini hedeflemektedir. Bu sayede TYT pratiğini kazanmış olacaklardır.

8. sınıf öğrencileri için ise Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Fen Bilgisi derslerinin zemini hazırlanıp dönem içerisinde karşılaşabilecekleri zorluklar en az seviyeye indirilecektir.

Program içeriğinde öğrencilere konu tekrarları ve soru çözümleri yapılmaktadır. Bu sayede yaz aylarında temeli oluşturulan derslerin dönem içerisinde daha kolay kavranmasına zemin hazırlanacaktır.

Yaz kampı programımız Odtülüler Akademisinde temmuz ve ağustos aylarında iki kur şeklinde düzenlenip her bir kur bir ay sürmektedir. Programda öğrencilere öğretmenler tarafından hazırlanan konu tekrarı notlarının yanı sıra kurum tarafından yaz kampı kitapçığı hediye edilip, 4 adet deneme sınavı yapılacaktır.

Yaz kampı programında kızılay Odtülüler Akademisinde sınıflarımız maksimum 10 – 12 kişilik olup sınırlı sayıda öğrenci alınmaktadır. Program haftada 5 gün, günde 7 saat olmak üzere toplamda 105 saat olarak yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve sınırlı sayıdaki kontenjanlarımızdan faydalanmak için kurumumuzu ziyaret edebilir veya (0312) 433 30 60 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Call Now Button